1
 2
 3

Ecospray - souprava pro Bluestar

Kód produktu: BA5600
Pouze na poptání
Přidat do poptávkového koše
Popis produktu

Ecospray je výborný doplněk pro aplikaci roztoku Bluestar. Jedná se o zařízení – tlakovou pumpu, která umožňuje aplikovat roztok Bluestaru mnohem jemnějším a rovnoměrnějším postřikem než pomocí mechanického rozprašovače.

Aplikace pomocí Ecospraye umožňuje přesnější vyhodnocení detailů a zvýraznění krevních stop. Polohu aplikátoru Ecospraye lze při aplikaci měnit ± 45°, aniž by se změnila kvalita a množství postřiku. Této vlastnosti využijete na vodorovných površích.

Použití Ecospraye je jednoduché. Nasadíte tlakovou nádobku o objemu 115 g k hlavici a našroubujete plastovou nádobku s roztokem Bluestar. Dále můžete použít jednu ze čtyř dodávaných trysek, umožňujících dávkovat postřik o rozdílném objemu /součástí soupravy je tryska 0,70 mm/.

Rozdíl v kvalitě postřiku mezi Ecosprayem a mechanickým rozprašovačem je viditelný na fotografiích. V mnoha případech je nutné na místě činu aplikovat roztok Bluestar na neporézní svislé plochy, jako jsou glazurované keramické obložení, mramor, lesklý nátěr, sklo apod. Při použití Ecospraye nedochází k slévání roztoku do větších kapek.