1
 2
 3
 4

Sada svítilen LEDLENSER P17R + IW5R

Kód produktu: KA0270
Pouze na poptání
Přidat do poptávkového koše
Popis produktu

Svítilna LEDLENSER P17R

Profesionální lampa Ledlenser P17R je vybavena novou technologií bezpečného nabíjení Safety Ytrion Cell, která byla doposud využívána u elektromobilů. Ale díky revoluční úpravě je nově využitelná ve svítilnách Ledlenser. Akumulátor napájí svítilnu o výkonu až 1000 lm. Na plný výkon vydrží svítit do vzdálenosti 450 metrů až 8 hodin. Na úsporný režim svítí až 60 hodin. Funkce Advanced Focus Systém zajišťuje, že reflektorová čočka zaostřuje paprsek světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny. Svítilna vykazuje vysokou odolnost proti dešti, sněhu a pádu z výšky podle standartu IP54. Nový systém dynamického přepínače umožňuje nastavit jas svítilny stejně rychle jako její funkce, a to v řádu milisekund. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka.

Balení obsahuje: svítilnu, akumulátor, nabíječku - Floating Charge System, klip na opasek, samolepku 100% originál, návod

Advanced Focus Systém

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby. Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Floating Charge System

Floating charge system je nový systém nabíjení založený na novém principu. Díky magnetickým kontaktům na spínači svítilny a držáku nabíječky vypadá svítilny, jakoby se vznášela v držáku nabíječky. Je snadno dostupná a inteligentní systém dobíjení hlídá úroveň nabití baterií po celou dobu, kdy máte svítilnu umístěnou do nabíječky. Zároveň je zde integrována i ochrana proti přebytí baterií. Baterie nemusíte vyndávat a nabíjet odděleně od svítilny. Navíc je nabíječka opatřena konektorem USB, a proto můžete svítilnu dobíjet bez problémů i v autě, z notebooku či stolního počítače.

PARAMETRY

Dosah světla        450/150 m

Světelný tok         1000/100 lm

Doba svícení        8/60 h

Délka                    290 mm

Hmotnost              715 g

Baterie                  LiFeP04

Kapacita baterie    32 Wh

Dobíjení                 Ano

LED   Xtreme LED

 

Svítilna LEDLENSER IW5R

 

Extrémně spolehlivé světlo s velmi kompaktními rozměry a certifikací odolnosti IP54, díky čemuž se naprosto ideálně hodí do vlhkých a zaprášených prostředí. Součástí elegantního těla jsou magnety k připevnění tam, kde světlo potřebujete, kromě nich pak můžete k upevnění využít hák či flexibilní podstavec. Naklápěcí mechanismus vám dá široké možnosti, odkud a kam se paprsek vašeho světla uchýlí, čemuž v mnohém napomůže technologie Chip-on-Board, která zajišťuje rovnoměrné rozložení světla. 300 lumenů je navíc na tak kompaktní rozměry více než dostatečný výkon.

PARAMETRY

Světelný tok:

Prostorové světlo: 300/125 lm Bodové světlo: 300 lm

Doba svícení

Prostorové světlo: 3/6 h Bodové světlo: 2,5 h

 

Délka         159 mm

Hmotnost   168 g

Baterie        Li-ion

Dobíjení      Ano

LED         Prostorové světlo: COB LED                 Bodové světlo: High Power LED