1

Svítilna LEDLENSER P17R Core

Kód produktu: KA0271
Pouze na poptání
Přidat do poptávkového koše
Popis produktu
Svítilna LEDLENSER P17R Core

Profi dobíjecí baterka

Profesionální lampa Ledlenser P17R Core je vybavena novou technologií bezpečného nabíjení Safety Ytrion Cell, která byla doposud využívána u elektromobilů. Ale díky revoluční úpravě je nově využitelná ve svítilnách Ledlenser. Akumulátor napájí svítilnu o výkonu až 1200 lm. Na plný výkon vydrží svítit do vzdálenosti 560 metrů až 2,75 hodin. Na úsporný režim svítí až 200 hodin. Funkce Advanced Focus Systém zajišťuje, že reflektorová čočka zaostřuje paprsek světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny. Svítilna vykazuje vysokou odolnost proti dešti, sněhu a pádu z výšky podle standardu IP54. Nový systém dynamického přepínače umožňuje nastavit jas svítilny stejně rychle jako její funkce, a to v řádu milisekund. Elektrolyticky pozlacené kontakty dodávají svítilně extrémní odolnost proti korozi. Na svítilnu se vztahuje sedmiletá záruka.

Balení obsahuje: svítilnu, akumulátor, nabíječku - Floating Charge System, klip na opasek, samolepku 100% originál, návod

Advanced Focus Systém

Spojením čočky a reflektoru vznikla unikátní technologie, která nemá ve světě obdoby. Vznikla tak reflektorová čočka umožňující zaostření paprsku světla s plynulým přechodem z širokého homogenního kruhu světla do ostrého svazku a naopak. Ostření se provádí jednoduchým posunutím hlavy svítilny dopředu (zaostření) nebo dozadu (rozostření). Svítilny LEDLENSER jako jediné na světě využívají principu lomu světla. Běžné svítilny pouze odrážejí světlo od reflexních ploch uvnitř hlavy svítilny.

Floating Charge System

Floating charge system je nový systém nabíjení založený na novém principu. Díky magnetickým kontaktům na spínači svítilny a držáku nabíječky vypadá svítilna, jakoby se vznášela v držáku nabíječky. Je snadno dostupná a inteligentní systém dobíjení hlídá úroveň nabití baterií po celou dobu, kdy máte svítilnu umístěnou do nabíječky. Zároveň je zde integrována i ochrana proti přebití baterií. Baterie nemusíte vyndavat a nabíjet odděleně od svítilny. Navíc je nabíječka opatřena konektorem USB, a proto můžete svítilnu dobíjet bez problémů i v autě, z notebooku či stolního počítače.

PARAMETRY

Dosah světla       560/420/270/50 m

Světelný tok        1200/900/350/15 lm

Doba svícení       2,75/12/200 h

Délka                   290 mm

Hmotnost             715 g

Baterie                 LiFeP04

Kapacita baterie  32 Wh

Dobíjení               Ano

LED   Xtreme LED